Formularz kontaktowy

W przypadku potrzeby kontaktu z Działem Zarządzania Kanałem Elektronicznym DHL (eCom) prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Zlecenie zostanie zarejestrowane oraz przekazane do Działu Wsparcia Technicznego (DWT) DHL Parcel.

Na podany adres e-mail otrzymacie Państwo numer zgłoszenia, na który można się powoływać podczas kontaktu z DWT: 42 662 62 62 lub cahelp@dhl.com

DWT pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 08:00 – 17:00.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu będzie DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej „DHL”. Zwracamy uwagę, że poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres cahelp@dhl.com również może dojść do udostępnienia danych osobowych zawartych w wiadomości e-mail na rzecz DHL. Dane będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi lub załatwienia sprawy, która została zgłoszona w Twojej wiadomości. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żeby dowiedzieć się więcej o tym jak korzystamy z Twoich danych kliknij tutaj.
 

Pola oznaczone * są wymagane

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem