Punkty DHL i automaty POP BOX

 

 Sprawdż i aktywuj dostępność opcji wyświetlania punktów DHL POP i automatów POP BOX m.in. na Allegro oraz w oprogramowaniu i modułach sklepów eCommerce. 

Dokumentacja API punktów POP / Parcelshop

 Jeśli jesteś programistą lub tworzysz swój sklep internetowy od podstaw - koniecznie zapoznaj się z dokumentacją oraz implementacją mapy naszych punktów/automatów POP.

Mapa punktów POP i automatów POP BOX

 Znajdź najbliższy punkt (z ponad 15000 dostępnych!) lub automat DHL POP i nadaj / obierz w wygodny sposób swoją przesyłkę.

Mapa punktów POP i automatów POP BOX (poźne nadania)

 Szybko odszukaj lokalizację najbliższego punktu DHL POP, w którym do poźnych godzin nadasz przesyłkę, aby wyjechała w trasę, jeszcze tego samego dnia.

Zgłoś lokalizację dla automatu POP BOX

 Uważasz, że znasz miejsce, w którym powinien zostać zamontowany automat paczkowy DHL? A może posiadasz własną działkę, na której chcesz umieścić maszynę DHL?
 

* Więcej informacji o punktach i automatach DHL POP dostępne jest na dedykowanej stronie. Opis ograniczeń dot. dostaw do punktów odbioru, dostępny jest w cenniku specjalnym.
** Jeśli posiadasz punkt w atrakcyjnej lokalizacji, jesteś zainteresowany współpracą i chcesz otworzyć punkt partnerski DHL Parcel, wypełnij formularz kontaktowy lub wyślij e-mail na adres servicepoint.dhl.pl@dhl.com

  Powrót na stronę główną


Odwiedź również :

Podpisz umowę na przesyłki z DHL Parcel  Aplikacja Mój DHL