Integracja DHL Parcel z Shoper i Shoplo


 Wygeneruj klucze API

Dane autoryzacyjne API v2 (usługi kurierskie) i API PS (punkty Parcelshop / POP) są wymagane aby generować etykiety od razu z poziomu platformy / Twojego sklepu czy integracji. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja konta na stronie www.dhl24.com.pl oraz aktywny nr. klienta (SAP).

Więcej o połączeniu Shoper z Shoplohttps://www.shoper.pl/blog/razem-lepiej-zobacz-jak-shoplo-laczy-sie-z-shoper/

Myślisz: sklep internetowy? Mówisz: Shoper!

Największa platforma dla sklepów internetowych w Polsce oferuje oprogramowanie, które zawiera wszystko, żeby prosto i wygodnie sprzedawać online. Niezależnie od pomysłu, jaki masz na biznes w sieci. Sklep Shoper umożliwia też łatwą integrację z DHL, która pozwala oszczędzić czas, zredukować koszty oraz poprawić obsługę klienta.
Za jej pośrednictwem szybko utworzysz i wydrukujesz listy przewozowe z poziomu zamówień w sklepie, połączysz się z kontem klienta w serwisie firmy kurierskiej, zdefiniujesz profile przesyłek (adres i sposób odbioru, gabaryt przesyłki, dane nadawcy), określisz też miejsca odbioru, słowem – będziesz zarządzać generowanymi w swoim sklepie przesyłkami najwygodniej jak się da.

Co trzeba zrobić, by z integracji skorzystać? To równie proste!
1. Po uruchomieniu sklepu internetowego Shoper wejdź do panelu administracyjnego sklepu, do zakładki Aplikacje > Aplikacje.
2. Wybierz z listy aplikacji Integrację z DHL.
3. Zainstaluj aplikację.
Instrukcję obsługi aplikacji znajdziesz w artykule pomocy Shoper:

Wsparcie techniczne dla aplikacji świadczy autor - Furgonetka.pl
Tel.: + 48 22 112 08 35  E-mail: tech@furgonetka.pl

Podgląd integracji:

Shoplo to sklep e-commerce, przejęty przez platformę Shoper, który również umożliwia łatwy start w świat e-handlu.
Dzięki zaawansowanym, ale jednocześnie łatwym w obsłudze narzędziom, każdy może otworzyć sklep internetowy i zbudować silny biznes online.

Specjalnie dla użytkowników Shoplo została przygotowana integracja z DHL, która maksymalnie upraszcza nadawanie paczek. 
Pozwala zaoszczędzić czas oraz ułatwia zarządzanie procesem wysyłek.
Aplikacja pozwala na drukowanie listów przewozowych bezpośrednio z panelu Shoplo. Dzięki temu nie musisz samodzielnie uzupełniać danych nadawcy i odbiorcy oraz ewentualnej kwoty pobrania - zostaną one za Ciebie automatycznie uzupełnione na podstawie złożonego przez klienta zamówienia.

Integracja z DHL jest całkowicie darmowa. Aby z niej skorzystać wystarczy dodać aplikację DHL w panelu sklepu i zalogować się do swojego konta. Dokładne instrukcje znajdują się poniżej:

  Powrót na stronę główną  |  Wróć do listy integracji 


Odwiedź również :

Podpisz umowę na przesyłki z DHL Parcel  Aplikacja Mój DHL