Integracja DHL z xSale

Integracja DHL z xSale

Czym jest xSale?

Rozbudowane narzędzie dla firm działających w eCommerce, które pomaga rozwinąć sprzedaż wielokanałową poprzez integrację systemu ERP z kanałami sprzedaży, np. pozwala połączyć system ERP z kilkoma sklepami, z kilkoma kontami Allegro, z eBayem i platformą B2B. Zarządzanie całą ofertą w różnych kanałach odbywa się przez jeden, intuicyjny system, który działa w przeglądarce. Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i przeglądarką - komputer/tablet/telefon.

xSale eliminuje popularne problemy tj. przepisywanie zamówień między systemami, samodzielnie wystawia i aktualizuje ofertę w różnych kanałach sprzedaży i co najważniejsze - robi to praktycznie od ręki. Gdy zmieni się stan produktu w systemie ERP, nie musimy czekać kilku godzin na aktualizację stanu na różnych platformach - zadanie aktualizacji przekazywane jest natychmiast do wszystkich kanałów, w których oferta jest wystawiona.

Dodatkowo xSale standardowo ma wbudowane integracje z najpopularniejszymi w Polsce kurierami. Umożliwia generowanie listów przewozowych do pojedynczych zamówień, seryjnie do kilkuset jednocześnie lub w pełni automatycznie. Jest w stanie samodzielnie wystawić dokument w systemie ERP > zatwierdzić go > wygenerować WZ lub przekazać zadanie do WMS'a > wygenerować list przewozowy czy nawet poinformować klienta o statusie jego zamówienia. Jest w stanie przejść całą ścieżkę handlową bez 1 kliknięcia operatora.
W skrócie - potężne narzędzie ułatwiające i przyspieszające rozwój rosnącego biznesu eCommerce, które ze względu na zakres funkcjonalności oraz cenę jest bezkonkurencyjne w swojej klasie.

      

Strona produktu: https://xsale.ai/

Wersja demo: http://demo.xsale.ai/